بازگشت
     
عنوان خبر گزارشی از مراسم روز جهانی تنیس روی میز /جمعه به یاد ماندنی بوستان قیطریه
تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۱/۱۸
ساعت خبر :13:13
شرح خبر :

روز جمعه هفدهم فروردین ۹۷ مطابق با ۶ آوریل ۲۰۱۸ ،روز جهانی تنیس روی میز بود و به همین مناسبت با همت هیات تنیس روی میزاستان تهران و همکاری شهرداری منطقه یک پایتخت  مراسمی در بوستان قیطریه برگزارشد.  به گزارش روابط عمومی هیات تنیس روی میز استان تهران فراخوان برای شرکت عموم علاقه مندان به تنیس روی میز دراین مراسم از چند روز قبل درشبکه های مجازی از سوی هیات تنیس روی میزاستان تهران انجام شد تامراسم روز جهانی این رشته با استقبال بی نظیر علاقه مندان از تهران و اطراف از همه اقشار جامعه از دانش آموزان گرفته تا کارگران ،کارمندان و خدمتگذاران شهرداری، بازنشستگان ،پیشکسوتان تنیس روی میزو ....برگزار شود.

 

از ساعت ۱۰ صبح جمعه هرلحظه برتعداد شرکت کنندگان افزوده می شد ،از راکت به دستان جوان دختر و پسرگرفته تا بزرگسالان زن ومرد که برای حضور در مسابقات همگانی روز جهانی تنیس روی میز دربوستان قیطریه حاضرشده بودند .بی گمان بوستان قیطریه(به گواه مسئولان شهرداری منطقه یک) تااین روز برای برگزاری یک مسابقه همگانی چنین جمعیت چندصدنفری را به خود ندیده بود اما علاقه مندان به تنیس روی میز برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن روز جهانی این رشته کاری کردند کارستان. با تصمیم کمیته همگانی هیات تنیس روی میز استان تهران این رقابت ها درسه رده بانوان،پسران و مردان برگزار شد و درپایان نفرات برتر این رقابت ها مشخص شدند.تعداد شرکت کنندگان به حدی بود که رقابت ها تا حدود ساعت ۱۸:۰۰ به طول انجامید و درپایان لوح قهرمانی ازسوی مسئولان برگزار کننده به نفرات برتر اهداشد.

 

 نکته جالب توجه سطح کیفی بالای این رقابت ها بود که بسیاری ازشرکت کنندگان درسطح یک ورزشکار حرفه ای با حریفان خود به رقابت پرداختند. شاید از دل همین چهره های جوانی که درمسابقات روز جهانی تنیس روی میز شرکت کرده بودند درآینده ای نه چندان دور نامهای بزرگی خارج شود. گام اول ایجاد انگیزه ای بود که چند وقتی است از سوی هیات تنیس روی میز استان تهران با برگزاری مسابقات همگانی اینچنینی دردل علاقه مندان به وجود آمده است. تهران سرشار از این استعداد هاست که دنبال کوچکترین فرصتی برای خود نمایی و بروز مهارت های خود دارند‌ حتی اگر مسابقات نمادین روز جهانی تنیس روی میز در بوستان قیطریه باشد.