بازگشت
     
عنوان خبر میر صادقی: در طول عمر ورزشی ام چنین مراسم باشکوهی را ندیده بودم
تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۴/۲
ساعت خبر :23:00
شرح خبر :

امیر میرصادقی در گفت و گو با روابط عمومی هیات تنیس روی میز استان تهران، در مورد برگزاری مسابقاتی با گرامیداشت یاد او و حضور پیشکسوتان و قهرمانان اسبق اظهار داشت: در این 57 سالی که در تنیس روی میز بوده ام به جرات می توانم بگویم که تاکنون چنین مراسمی بر گزار نشده بود که همه قهرمانان نامی، قدیمی و پیشکسوت تنیس روی میز تهران و ایران حضور داشته باشند و همه کسانی هم که آمده بودند به این موضوع اذعان داشتند.

 

وی ادامه داد:  از همه اینها مهمتر این صمیمیتی بود که در میان بازیکنان قدیمی وجود داشت و همه همدیگر را در آغوش می گرفتند.

 

استاد میرصادقی عنوان کرد: متاسفانه چند سالی که فضای تنیس روی میز کشور مناسب نیست و همه پراکنده شده آمد و برخی هم از این فضا و تفرقه ای که بین بزرگان وجود داشته، استفاده کرده اند.

 

وی با تشریح احساسات خود گفت: پنجشنبه شب چندبار اشک در چشمانم جمع شد و واقعا احساس خوبی داشتم و باور کنید تا ساعت ۵ صبح خوابم نمی لرد و دوست داشتم مراسم تمام نشود. کسانی را در این مراسم دیدم که 30 سال پیش دیده بودم و همه به من لطف داشتند که آمدند.

 

اولین رییس فدراسیون تنیس روی میز بعد از انقلاب عنوان کرد: از هیات تنیس روی میز تهران و شخص حمید رضا صابری که چنین مراسمی را ترتیب دادند تشکر ویژه می کنم و امیدواریم در ادامه راه هم موفق باشند. من در طول سالهای فعالیتم همیشه سعی کرده ام به جای اینکه چیزی ببرم، بلکه چیزی به تنیس روی میز بدهم و هیچ گاه منافعی نداشته ام.

 

میر صادقی در مورد حضور امیر احتشام زاده در مسابقات پیشکسوتان گفت: او با وجود اینکه چند ماهی است در بستر بیماری قرار دارد، اما آمد و چند بار دست او را بوسیدم و تشکر کردم.

 

مسابقات تنیس روی میز پیشکسوتان پنجشنبه شب اول تیرماه با حضور چشمگیر پیشکسوتان و قهرمانان اسبق در خانه تنیس روی میز استان تهران برگزار شد.

 

انتهای پیام/